+48 787 787 499
serwis@znowudziala.pl
ul. Człuchowska 35A
01-360, Warszawa
10:00 - 20:00
PON – PT
Napisz do nas:
serwis@znowudziala.pl
 • Usługi

  timeline-image-01
  W czym możemy pomóc?
  Zajmujemy się naprawą urządzeń Apple: iPhone'ów, iPadów, MacBooków i Apple Watchy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować szeroki zakres usługi – od typowych napraw, takich jak: wymiana zbitej szybki, wyświetlacza czy baterii w iPhonie – a kończąc na skomplikowanych naprawach: reanimacji urządzenia po zalaniu, czy naprawach płyt głównych. Wymienimy uszkodzoną klawiaturę w MacBooku, naprawimy stłuczoną szybkę w Apple Watchu, bądź zajmiemy się uszkodzonym Padem.
 • Gramy fair!
  timeline-image-01
  Zaufanie, czyli waluta przyszłości.
  Opieramy naszą firmę na zaufaniu i budowaniu szczerej relacji z naszymi Klientami. Naszą filozofią działania jest pełna transparentność oraz całkowita uczciwość i rzetelność w stosunku do Was. Nie musisz być ekspertem w zakresie napraw urządzeń Apple. Z przyjemnością wytłumaczymy i pomożemy zrozumieć, na czym polega proces naprawy, doradzimy odpowiednią jakość części oraz przedstawimy różnice pomiędzy nimi.

  Nie korzystamy z podróbek części i nie opowiadamy mitów naszym Klientom o ich rzekomej oryginalności. Korzystamy z części zamiennych wysokiej jakości, części oryginalnych, które zostały poddane procesowi regeneracji, bądź części oryginalnych, pochodzących z demontażu.
 • Oszczędność
  timeline-image-01
  Rozsądne podejście do pieniędzy.
  Chyba nikt z nas nie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Nigdy nie wymieniamy części, jeżeli można je naprawić! Czy Twoje złącze ładowania w iPhonie szwankuje? Praktycznie w 90% przypadków jesteśmy w stanie je naprawić za ułamek kosztów wymiany. Uszkodzona płyta główna? Naprawimy! Zabrudzony przełącznik wyciszania? Wyczyścimy!

  Takie podejście pozwala na zminimalizowanie kosztów naprawy i oznacza oszczędności, które odczujesz w portfelu. Odwiedź nasz serwis, a zaoszczędzone pieniądze wydaj na swoje przyjemności!
 • Konkrety
  timeline-image-01
  Nie obiecujemy cudów.
  Na etapie przyjęcia urządzenia do serwisu mówimy, jak jest. Nie oferujemy wymiany wyświetlacza w iPhone w ciągu 15 minut, ponieważ przeprowadzenie takiej naprawy w sposób dokładny i zgodny z naszymi procedurami, a także przeprowadzenie testów przed i po wykonaniu naprawy jest niemożliwe. Realny czas na taką operację to 60 minut.
 • Halo! Znowu Działa!
  timeline-image-01
  Będziesz na bieżąco.
  Wiemy jak trudno w dzisiejszych czasach funkcjonować bez podstawowych narzędzi, a takimi są dziś telefon, tablet czy komputer. W sumie – wszystkie one są komputerami!
  Odwiedź nasz serwis, zostaw urządzenie, a my będziemy na bieżąco informowali Cię o postępach prac nad jego naprawą.

  Na końcu otrzymasz wyczekiwany SMS: „Halo! Znowu Działa!”.
JAK DZIAŁAMY?

Nie rzucamy słów na wiatr
– pomagamy po ludzku!

4 4 proste kroki

1
01. Nie działa!
Dajesz nam znać, co nie działa. Nasz zespół ocenia czasochłonność naprawy i przedstawia uczciwy kosztorys.
2
02. Dostarczasz urządzenie.
Możemy umówić się na konkretną godzinę lub wpadasz, kiedy Ci pasuje. Jeśli jesteśmy w stanie pomóc od ręki, pomagamy!
3
03. Robimy swoje. Dobrze.
Nie oferujemy wymiany wyświetlacza w ciągu 15 minut, ponieważ przeprowadzenie takiej naprawy w sposób dokładny i zgodny z naszymi procedurami jest niemożliwe.
4
04. „Halo! Znowu Działa!”
Taką wiadomość otrzymasz od nas, gdy naprawa zostanie zakończona, a urządzenie będzie gotowe do odbioru.
Zgłoś naprawę
SETKI
zadowolonych klientów
1500
wykonanych rzetelnie napraw
60
minut na wymianę baterii w iPhonie
WIEDZA
ciągle rosnącego zespołu
OPINIE

Co mówią o nas Ci, którym znowu działa?

Michał M.
kompleksowa naprawa
Lubie serwisy proaktywne, które pomimo zgłaszania jednego problemu, przeglądają i naprawiają inne, które wyszły w międzyczasie. Dobre podejście do klienta, wytłumaczenie i zaproponowanie rozwiązania. Dużym plusem są późne godziny otwarcia. Mam nadzieję nie być częstym gościem, lecz jak będę musiał zmam adres i doświadczenie.
Magda B.
naprawa iPhone'a
Bardzo polecam ten serwis! Mój iPhone nurkował pół godziny w błotnistej kałuży, więc oddając go do serwisu następnego dnia, nie miałam wielkich nadziei. Padł wyświetlacz. Naprawa trwała dwie godziny! :) Nie tylko odzyskałam wszystkie dane, ale i sprawny telefon.
Joanna C.
naprawa iPhone'a
Serdecznie polecam zakład Pana Michała, korzystam z jego usług regularnie i nigdy się nie zawiodłam! Zawsze profesjonalnie, na czas i w przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolona z usług „znowu działa” i na pewno wrócę w razie awarii. Jeszcze raz polecam!
Kinga B.
naprawa / reanimacja iPhone'a
Bardzo bardzo polecam! Przyszłam do tego punktu z iPhone, w którym wymieniał przód i tył inny „profesjonalny” salon, co okazało się dobrym dramatem… W ZD złożono ten telefon praktycznie nowo, poprawiając popsuta prace innego partacza, co chyba jest najgorszym zajęciem! Do tego wszystko w przystępnej cenie :)
Sebastian G.
Stały klient.
Serwis naprawił mi już niejeden sprzęt Apple. Pan Michał chętnie podejmuje się każdego wyzwania, z którym do Niego przyjdę. Pełen profesjonalizm, szybka realizacja i przystępna cena sprawiają, że jak awaria Apple to tylko w ZNOWU DZIAŁA. Serdecznie polecam!

Potrzebujesz wyceny?

PHP Captcha

Pogadajmy

+48 787 787 499

Odwiedź nasz serwis i rozwiąż swój problem w miłej atmosferze. A może masz jakieś pytanie lub zagwozdkę dotyczącą obsługi swojego urządzenia?

Wpadnij pogadać! Ta praca to nasza pasja.
Do zobaczenia!

Wiemy, że Twój czas jest bezcenny. Dlatego stawiamy na konkrety.