+48 787 787 499
serwis@znowudziala.pl
ul. Człuchowska 35A
01-360, Warszawa
10:00 - 20:00
PON – PT
Napisz do nas:
serwis@znowudziala.pl

Poradzimy sobie z:

Wymianą zbitej szybki iPhone
Wymiana zbitej szybki w iPhonie polega na regeneracji wyświetlacza, czyli wymianie jedynie szyby. Taka naprawa pozwala na zachowanie oryginalnego wyświetlacza i jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż wymiana całego ekranu na nowy zamiennik. Taka usługa jest możliwa, jeżeli ekran wyświetla obraz poprawnie. Wymianę zbitej szybki wykonujemy zazwyczaj w przeciągu jednej godziny.
Wymianą wyświetlacza
Jeżeli wyświetlacz został uszkodzony i nie wyświetla obrazu poprawnie, konieczna jest jego wymiana. Oferujemy wymianę ekranu na ekran oryginalny lub nowy zamiennik. Decyzję o jakości użytych do naprawy części pozostawiamy naszym Klientom. Możemy wymienić Twój uszkodzony wyświetlacz nawet w 60 minut!
Wymianą baterii
Twój iPhone szybko się rozładowuje, wyłącza się na mrozie lub bateria spuchła? Zużycie baterii jest normalnym zjawiskiem i należy ją wymienić, kiedy zauważysz, że czas pracy urządzenia bez konieczności doładowania się skrócił. Odwiedź nasz serwis, a baterię wymienimy praktycznie od ręki.
Zalanym iPhonem
Niestety pomimo zapewnień producenta wodoodporność iPhone’ów jest stosunkowo niska i często dochodzi do ich zalania. Nie należy używać ani ładować sprzętu po kontakcie z cieczą. Najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze udanie się do serwisu w celu zminimalizowania uszkodzeń i kosztu naprawy.
Problemami z włączeniem urządzenia
iPhone się nie włącza? Przyczyna może leżeć w uszkodzonej płycie głównej, problemem ze złączem ładowania, uszkodzoną baterią lub zalaniem urządzenia. Nie martw się, poradzimy sobie z każdym z tych problemów.
Pozostałymi usterkami
Poradzimy sobie z praktycznie każdą usterką iPhone'a. Wymiana aparatu, wymiana gniazda ładowania, naprawa cichego głośnika rozmów to dla nas chleb powszedni. Brak zasięgu, brak dźwięków czy naprawa płyty głównej również nie są nam straszne. Odwiedź nasz serwis i przekonaj się na swoim Jabłku.
JAK DZIAŁAMY?

Nie rzucamy słów na wiatr
– pomagamy po ludzku!

4 4 proste kroki

1
01. Nie działa!
Dajesz nam znać, co nie działa. Nasz zespół ocenia czasochłonność naprawy i przedstawia uczciwy kosztorys.
2
02. Dostarczasz urządzenie.
Możemy umówić się na konkretną godzinę lub wpadasz, kiedy Ci pasuje. Jeśli jesteśmy w stanie pomóc od ręki, pomagamy!
3
03. Robimy swoje. Dobrze.
Nie oferujemy wymiany wyświetlacza w ciągu 15 minut, ponieważ przeprowadzenie takiej naprawy w sposób dokładny i zgodny z naszymi procedurami jest niemożliwe.
4
04. „Halo! Znowu Działa!”
Taką wiadomość otrzymasz od nas, gdy naprawa zostanie zakończona, a urządzenie będzie gotowe do odbioru.
Zgłoś naprawę
SETKI
zadowolonych klientów
1500
wykonanych rzetelnie napraw
60
minut na wymianę baterii w iPhonie
WIEDZA
ciągle rosnącego zespołu
OPINIE

Co mówią o nas Ci, którym znowu działa?

Michał M.
kompleksowa naprawa
Lubie serwisy proaktywne, które pomimo zgłaszania jednego problemu, przeglądają i naprawiają inne, które wyszły w międzyczasie. Dobre podejście do klienta, wytłumaczenie i zaproponowanie rozwiązania. Dużym plusem są późne godziny otwarcia. Mam nadzieję nie być częstym gościem, lecz jak będę musiał zmam adres i doświadczenie.
Magda B.
naprawa iPhone'a
Bardzo polecam ten serwis! Mój iPhone nurkował pół godziny w błotnistej kałuży, więc oddając go do serwisu następnego dnia, nie miałam wielkich nadziei. Padł wyświetlacz. Naprawa trwała dwie godziny! :) Nie tylko odzyskałam wszystkie dane, ale i sprawny telefon.
Joanna C.
naprawa iPhone'a
Serdecznie polecam zakład Pana Michała, korzystam z jego usług regularnie i nigdy się nie zawiodłam! Zawsze profesjonalnie, na czas i w przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolona z usług „znowu działa” i na pewno wrócę w razie awarii. Jeszcze raz polecam!
Kinga B.
naprawa / reanimacja iPhone'a
Bardzo bardzo polecam! Przyszłam do tego punktu z iPhone, w którym wymieniał przód i tył inny „profesjonalny” salon, co okazało się dobrym dramatem… W ZD złożono ten telefon praktycznie nowo, poprawiając popsuta prace innego partacza, co chyba jest najgorszym zajęciem! Do tego wszystko w przystępnej cenie :)
Sebastian G.
Stały klient.
Serwis naprawił mi już niejeden sprzęt Apple. Pan Michał chętnie podejmuje się każdego wyzwania, z którym do Niego przyjdę. Pełen profesjonalizm, szybka realizacja i przystępna cena sprawiają, że jak awaria Apple to tylko w ZNOWU DZIAŁA. Serdecznie polecam!

Potrzebujesz wyceny?

PHP Captcha

Pogadajmy

+48 787 787 499

Odwiedź nasz serwis i rozwiąż swój problem w miłej atmosferze. A może masz jakieś pytanie lub zagwozdkę dotyczącą obsługi swojego urządzenia?

Wpadnij pogadać! Ta praca to nasza pasja.
Do zobaczenia!

Wiemy, że Twój czas jest bezcenny. Dlatego stawiamy na konkrety.