+48 787 787 499
serwis@znowudziala.pl
ul. Człuchowska 35A
01-360, Warszawa
10:00 - 20:00
PON – PT
Napisz do nas:
serwis@znowudziala.pl

Poradzimy sobie z:

Wymianą zbitej szybki
Wymiana zbitej szybki w Apple Watch to najczęstsza naprawa, którą realizujemy. Polega na regeneracji wyświetlacza, czyli wymianie jedynie szyby i zachowaniu oryginalnego ekranu. Dzięki wymianie jedynie szyby koszt naprawy zostaje zminimalizowany a po uszkodzeniu nie ma śladu.
Wymianą wyświetlacza
Jeżeli wyświetlacz został uszkodzony i nie wyświetla obrazu poprawnie, konieczna jest jego wymiana. W przypadku naprawy Apple Watch oferujemy wymianę ekranu na ekran oryginalny.
Wymianą baterii
Twój Apple Watch szybko się rozładowuje, wyłącza się na mrozie lub bateria spuchła? Zużycie baterii jest normalnym zjawiskiem i należy ją wymienić, kiedy zauważysz, że czas pracy urządzenia bez konieczności doładowania się skrócił.
Pozostałymi usterkami
JAK DZIAŁAMY?

Nie rzucamy słów na wiatr
– pomagamy po ludzku!

4 4 proste kroki

1
01. Nie działa!
Dajesz nam znać, co nie działa. Nasz zespół ocenia czasochłonność naprawy i przedstawia uczciwy kosztorys.
2
02. Dostarczasz urządzenie.
Możemy umówić się na konkretną godzinę lub wpadasz, kiedy Ci pasuje. Jeśli jesteśmy w stanie pomóc od ręki, pomagamy!
3
03. Robimy swoje. Dobrze.
Nie oferujemy wymiany wyświetlacza w ciągu 15 minut, ponieważ przeprowadzenie takiej naprawy w sposób dokładny i zgodny z naszymi procedurami jest niemożliwe.
4
04. „Halo! Znowu Działa!”
Taką wiadomość otrzymasz od nas, gdy naprawa zostanie zakończona, a urządzenie będzie gotowe do odbioru.
Zgłoś naprawę
SETKI
zadowolonych klientów
1500
wykonanych rzetelnie napraw
60
minut na wymianę baterii w iPhonie
WIEDZA
ciągle rosnącego zespołu
OPINIE

Co mówią o nas Ci, którym znowu działa?

Michał M.
kompleksowa naprawa
Lubie serwisy proaktywne, które pomimo zgłaszania jednego problemu, przeglądają i naprawiają inne, które wyszły w międzyczasie. Dobre podejście do klienta, wytłumaczenie i zaproponowanie rozwiązania. Dużym plusem są późne godziny otwarcia. Mam nadzieję nie być częstym gościem, lecz jak będę musiał zmam adres i doświadczenie.
Magda B.
naprawa iPhone'a
Bardzo polecam ten serwis! Mój iPhone nurkował pół godziny w błotnistej kałuży, więc oddając go do serwisu następnego dnia, nie miałam wielkich nadziei. Padł wyświetlacz. Naprawa trwała dwie godziny! :) Nie tylko odzyskałam wszystkie dane, ale i sprawny telefon.
Joanna C.
naprawa iPhone'a
Serdecznie polecam zakład Pana Michała, korzystam z jego usług regularnie i nigdy się nie zawiodłam! Zawsze profesjonalnie, na czas i w przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolona z usług „znowu działa” i na pewno wrócę w razie awarii. Jeszcze raz polecam!
Kinga B.
naprawa / reanimacja iPhone'a
Bardzo bardzo polecam! Przyszłam do tego punktu z iPhone, w którym wymieniał przód i tył inny „profesjonalny” salon, co okazało się dobrym dramatem… W ZD złożono ten telefon praktycznie nowo, poprawiając popsuta prace innego partacza, co chyba jest najgorszym zajęciem! Do tego wszystko w przystępnej cenie :)
Sebastian G.
Stały klient.
Serwis naprawił mi już niejeden sprzęt Apple. Pan Michał chętnie podejmuje się każdego wyzwania, z którym do Niego przyjdę. Pełen profesjonalizm, szybka realizacja i przystępna cena sprawiają, że jak awaria Apple to tylko w ZNOWU DZIAŁA. Serdecznie polecam!

Potrzebujesz wyceny?

PHP Captcha

Pogadajmy

+48 787 787 499

Odwiedź nasz serwis i rozwiąż swój problem w miłej atmosferze. A może masz jakieś pytanie lub zagwozdkę dotyczącą obsługi swojego urządzenia?

Wpadnij pogadać! Ta praca to nasza pasja.
Do zobaczenia!

Wiemy, że Twój czas jest bezcenny. Dlatego stawiamy na konkrety.